Jak jsem se začala učit velšsky

14. january 2015 at 14:03 | Yaraki |  Videookénko
Znáte to, zkouškové v plném proudu, Madrid číhá za rohem a já... já se učím velšsky. Protože když do Španělska, tak jedině s velštinou!


Abych to trochu přisvětlila - chystáme se s Korouhví jet na Zaklínače jako Zerrikánky. A co mají Zerrikánky krom bujného poprsí, sexy zbrojí a slabosti pro Winter Soldiera Draky? Nesrozumitelnou, hustoprdelní řeč. Velština jako by se sama nabízela. Nejen, že zní jako *wtf angličtina*, zároveň je i rodnou řečí Ramsay Boltona a.k.a. Iwana Rheona. A toho chceš, toho moc chceš :DIlustrujícím budiž vám, děti, tohle video osazenstva Misfits.


Jo a kdyby vás náhodou trápilo, kde sehnat učebnici velštiny, tak vás to trápit nemusí - v naších končinách je to takřka nemožné :D Takže urputně vysedávám nad touto stránkou http://www.surfacelanguages.com/language/Welsh. Teda učím se... sakra! Učím se! Takže nestíhám psát ALP, omlouvám se... So. Much. Iwan Rheon. School.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Viki Viki | 13. june 2016 at 22:08 | React

Pobavilo :D Já miluju Iwana Rheona (Simon + Nathan, Ramsay + Sansa)... a když jsem uslyšela velštinu, věděla jsem, že to chci zkusit :D Díky za stránku!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.