Kapitánův Deník, den desátý aneb nepij s Irama, nepij s Irama nebo... však to znáte

22. february 2015 at 17:11 | Yaraki |  Kapitánův Deník
Rozhodla jsem se, že moje zápisky budou odteď o poznání kratší a údernější.

Proč? Nejde o to, že bych neměla čas je psát nebo snad ležela pod hromadou studijních materiálů. Spíš se zdá, že můj život upadá do příjemného stereotypu a popravdě předpokládám, že to, co si dávám k večeři máte všichni pravděpodobně totálně na párku, takže prostě vypíchnu jen ty nejepičtější počiny, kterých jsem dosáhla.

A ano, pro ty co se mě decentně ptali, ve čtvrtek jsem se opravdu zkalila na první pořádné Erasmus party. V pátek jsem s nezkalila, ale skončila jsem příjemně pohroužena na úplně jiné Erasmus party (prosím neplést) a včera, tedy v sobotu, jsem si udělala jakýsi "Ostrovní roadtrip" když jsem se snažila najít další Erasmus party (opět neplést).

Mezitím jsem stihla ehm... být tak bambilionkrát v knihovně, dělat si nějaké připravné kurzy do španělštiny, která mi zůstává trnem v patě i nadále, a vyprat, což považuji za svůj největší počin za poslední měsíc. Nic se mi nesrazilo, neobarvilo ani jinak neponičilo, přestože jsem musela zápolit s ďábelským nástrojem zvaným "španělská pračka".
Dále jsem si ověřila své akrobatické schopnosti při věšení prádla nad propastí dvoru domu, ve kterém bydlím. Je to takový ten "co peklo schvátí, to už nenavrátí" styl pečování o domácnost a sebe samotnou. Myslíte si že máte ponožky? Jejda, uklouzla vám ruka. Nemáte ponožky. Nice shit.
V lepším případě jste obohatili souseda tím nevinným kouskem bavlny, v případě horším si s vaším spodním prádlem stelou Madridské krysy svá temná doupata.

Tak to by bylo k věcem, které vás předpokládám fakt neberou.

Co ode mě víceméně očekáváte jsou party - jak jsem uvedla výše, už jsem se do nich víceméně pustila. *Pauza pro pláč mé peněženky a jater* A potkala jsem krom dvou naprosto epických zcestovalých a ANGLICKY mluvících španělů - Javiho a Luise - též bandu Venezuelanů, jež se mě ujali v nouzi největší a kecali se mnou včera celý večer, přestože původně meli jiné plány.
Jinými slovy díky, José, jsi třída (a koukáš na anime, takže ti odpouštím i vyloženě středozemní vzhled).

Drobná korekční poznámka, pokud si myslíte, že jsem jen vyžilý budižkničemu, mastící si candáta nad svou hustoprdelností a popisující vám tu zcela nereálné situace (jako třeba že jsem věšela prádlo) a všechna jména si vymýšlí tak, aby zněla co nejvíc španělsky, tak děcka, přísahám na svoje panenství, oni se tam vážně jmenují. A José je navíc Venezuelec, takže smolík.

Vraťme se ale ke včerejšku, neb byl zatím asi nejzábavnějším z mých akcí.

Upřímně nechápu, proč Irové jezdí z Irska do Španělska pařit do Irish Pubu. Jakože vážně... skoro bych řekla "to jste mohli zůstat doma, ne?" Ale znáte mě, byla jsme decentní jako vždy a tak jsem se po pár sklenkách mojita už ani nedivila, že se na jednom místě - v Dubliner's poblíž centra Puerta del Sol - sešli dvě skupinky Irů oslavujících nadcházející svatbu kamarádů a jedna parta Britů z Maidenheadu, též pařící na počest budoucího ženicha. Překvapivě se ani neservali mezi sebou, což kladu na vrub faktu, že britů bylo míň a necítili tak onu typickou a notně uklidňující imperiální převahu.
Každopádně abych shrnula to, z čeho vylezl báječný večer plný nových známých, divných oplzlých Italů, co se k nim nehlásily ani Italky, fešných rezavých chlapů ve svetrech, družných Venezuelanů, Inda Rajze, který mě bůhvíproč dovedl domů, aby se mi nic nestalo a barmana co za mě platil drinky... sakra musím tam jít zas. Čert vem fakt, že jsem za večer utopila víc peněz než padlo za předchozích deset dní dohromady, bylo to epické a já to ani v nejmenším nelituji.

A abych vám nasadila aspoň maličkého brouka do hlavy. Včerejší večer má jméno "Declan Mc... a to si nechám pro sebe" :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 panda panda | Web | 24. february 2015 at 14:46 | React

Jak ty to děláš, to fakt nechápu :D

2 Yaraki Yaraki | Web | 24. february 2015 at 15:53 | React

[1]: Hele to jsme dvě co nechápou jak, co a hlavně proč to dělám :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement