Kapitánův Deník, den dvanáctý

24. february 2015 at 17:55 | Yaraki |  Kapitánův Deník
Potkávám tady v madridu nějak podezřele velké množství chlapů v béžových baloňácích.

Nejsem si jista, jak moc pozitivně to brát, či zdali tomuto faktu přisuzovat skutečnost, že jsem přežila i jízdu zavřená s dvěma polkami a kubáncem v zadní části velké dodávky. Že bych byla stejně jako Dean Winchester natolik důležitá, že mi kdosi z "horního podlaží" přidělil mého vlastního, soukromého a osobního anděla baloňákáře, střežícího mne dnem i nocí a tahajícího mě z pekla průserů?


Svět je podivný místo, hrající do karet podivnejm lidem. Třeba mě.

Dnešní zápis bude o poznání kratší, neboť jde o takové sebechvalné a chvástačské "všechno funguje jak má" *festovní zaklepání o dřevěný stůl*
Nečekala jsem, že se zvládnu positarat sama o sebe. Mám co jíst, kartami lze platit, rezervy jsou otevíratelné, Embř se vyjádřila, že mě spasí na studijním, rodiče nešílí, školu stíhám, kurzy španělštiny se zdají zábavné a zvládnutelné, škola taktéž (teda až vše přeložím ze španělštiny... heh), nezemřela jsem, nikdo mě neunesl ani neznásilnil (dobrovolně se to nepočítá), mám oblíbený irish pub, rýsují se i nějací místní kamrádi, dneska mířím na language exchange sraz... kurva co se to děje s mým životem?

Skoro bych řekla, že je mi dobře. Divnej pocit. Nezvyklej, nepochopitelnej, ale příjemnej.

Tak to by bylo co do prznění rodného jazyka.

Mimo to jsem si koupila novou tašku a svetr. Sháněla jsem totiž boty. Klasisch. V Madridu zřejmě nevedou velikost 41, tedy menší parník. Mít pádlo, můžu si ve svých starých keckách doplout přes pacifik až na Zéland. Bohužel do mých starých bot teče, takže sháním nové. A ejhle, ne že by neměli krásné boty, jen je prostě nevedou v mé sloní velikosti. A taky nemám pádlo.

Jinak ale, jak jsem již předeslala, se vše daří jak má. Třeba teď sedím v kafárně a smolím seznam postav do ALP. Sen. Extáze. Orgáč hadra. Něco na těch baloňácích je, děcka...

Ještě by mi mohl začít fungovat mobil.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement