13 důvodů, proč chodit s fanynkou Supernatural

9. april 2015 at 1:14 | Yaraki |  Supernatural
Vezměme to z gruntu, děti moje drahé.

Proč vlastně chodit s fanynkou čehokoliv? Důvod je jasný - umí se nadchnout. Jsou zvyklé nechat se unést, obdivovat, co víc, zbožňovat a zbožšťovat, bezelstně se obětovat, heroicky padnout, zuřivě bojovat a odhodlaně bránit.

Tohle všechno dokáží udělat kvůli neexistujícím osobám, kresleným japončíkům, sjetým hudebníkům a obecně všem polobožským entitám, které spojuje jedna věc. Jsou nereálné a v zásadě nepotkatelné. A teď si jen na okamžik představte, co dokáží, pokud se zamilují do vás, povětšinou hmotných a nechutně skutečných bytostí...

Fanynky jsou prostě božími prototypy milujícího stvoření, jež by se pro vás roztrhalo na kousky.
Každý by měl mít svou fanynku a její nezměrnou péči jí samozřejmě oplácet.


No a nad všemi těmi obyčejnými fanynkami, jež jsou samy o sobě nepřekonatelně báječné, stojí jedna konkrétní über epická skupina. Fanynky seriálu Supernatural.
Než mě ubijete modrými telefonními budkami, dřevěnými klacíky, kušemi a zahnívajícími lidskými údy, vintage prstýnky a laserovými ukazovátky, nechte si vše hezky vysvětlit.
Kouzlo Supernatural fanynek tkví právě v jejich schopnosti sdružování a tolerance. 99% z nich je dokonale otevřených libovolným jiným fandomům, ba co víc, jejich vlastní modla je nadupaná odkazy na x dalších show. A báječně to funguje opačně - není to tak dlouho, co JayPad, aka Sammy, prohlásil na twitteru, že Justin Bieber je malá píča, když nutí svý kamarády, aby u soudu tvrdili o jeho drogách, že je koupili pro sebe, načež "Beliebers" deklarovali otevřenou válku SPN fandomu. Co nečekali byla otevřená podpora SPN ze strany všech ostatních populárních fandomů, následkem čehož závěrečné epizody SPN co se týče sledovanosti neklesli, ba naopak, nahnali diváků nejvíce za poslední roky.


"They do realize if they cancelled Supernatural over a bunch of pissed off Beliebers there's going to be riots in the streets, right?"


Jenže nejsou to jen fanoušci samotní, kdo takříkajíc "drží" s fandomem - i herci neopomíjí participovat na zarputilých bojích, nemluvě o tom, že vůči své fanouškovské bázi jsou dokonale vstřícní a otevření.


Z výše uvedeného pramení také

První důvod:

Fanynky Supernatural jsou schopny sjednotit se a bojovat. Nevadí jim jakýkoli jiný fandom, ba naopak, ocení ho a jsou schopny si ho užít. Stručně řečeno, nedělá jim problém participovat a rvát se, držet zuby nahty za to, co milují. Takovou holku chcete - nepopírejte, je to zbytečné. A mohlo by mě to nasrat... ano, ano, narážím na to, co jsem psala výše. Nechcete mě nasrat.

Důvod druhý:

Mají gif na všechno. A když říkám na všechno, myslím úplně na všechno. Jsou ukecané a umí se vyjádřit, koneckonců baví je to a trénují to po večerech v širých hlubinách těch internetů. Být pohotové a komentovat, v tom jsou proškolené až na enochiánské runy vyryté na žebrech.

Důvod třetí:

Usnadní vám vlastní sbalení - nechodí ve smečkách (maximálně ve dvojicích, až trojicích), tj je lehčí uchvátit je. Na druhou stranu jejich neohroženost a schopnost samostatné existence obnáší zpravidla jednu temnou skutečnost - každá fanynka disponuje minimálně jednou z uvedených propriet: a) sůl, b) pohrabáš, c) lovecký nůž, d) kolt, e) deník v oprýskaných deskách, f) placatku, nejlépe však neodolatelným kombem všech předchozích.

S tím souvisí další, obvykle po úspěšném sbalení následující,

Čtvrtý důvod:

Nebudou vás nutit mít svatbu v kostele. Nemluvě o tom, že za doživotně platný závazek budou považovat i vaše prosté "Miluju tě víc, než svoje auto". Zároveň s tím budou počítat s faktem, že je po sexu s vámi někdo brutálně zavraždí. Ale budou to mít i tak silně na párku. Ani předmanželský sex jim není cizí, přičemž veškeré vilnosti komentují lhostejným: "když se andělé vraždí mezi sebou a jediný, kdo dodržuje smlouvy, je Král Pekla, můžu si já občas zamrdat."

Důvod pátý:

Velká část z nich má nějaké tajemné/sexy/kryptické tetování, o jehož původu vám poví nejede "lore". To totiž dělají moc rády - vyprávějí příběhy. A nechávají se tajemně tetovat. A pak tetování vesele vystavovat v sexy úborech na obdiv všem okolním nestvůrám.

Důvod šestý:

Nebude jim vadit vaše neumělé strniště, ba naopak - dokáží vás ocenit ve všech podobách, považujíc zejména lehce zanedbaný zevnějšek za znak zběsilého, strhujícího a badass rebelského života.

Důvod sedmý:

Umí expertně zacházet se zbraněmi a ocení to i u vás. Neleknou se domácích prací, zašpinění vlastních rukou, vaření, stejně jako přebývání v nuzných motelích s fasfoodovou stravou. Skoro bych řekla, že to ocení - přitulí se k vám na rozvrzané posteli, dlaní pohladí několikadenní strniště a do ucha šeptnou "so the lore says..."

Důvod osmý:

Mají rády vaše kamarády. Sice nepředpokládají, že jich budete mít mnoho, ale pokud se nějací objeví na pokec/poker/večeři, rozjuchaně se vrhnou tahat z nich zajímavé příběhy z jejich života. Zároveň s tím čím divnější kamarádi jsou, tím lépe. Zvláště pak ošoupané čepice, podvýživa, pršipláště, sociální nemotornost, či britský přízvuk vám vyslouží u fanynky jen další sympatie.

Důvod devátý:

Mají strach ze psů a obecně podezírají jakékoliv domácí zvířatko ze všemožných nekalostí. Jinými slovy nebudou po vás vyžadovat pořízení mucinqy lowísqy králíčka, zajíčka, ovečky nebo nosorožce. Mohl by to totiž být zasraný skin-walker, že. Nebo Hellhound. A to nechceš. Nebo minimálně ony to nebudou riskovat.

Důvod desátý:

Paradoxně podvedete-li svou fanynku a budete toho opravdu upřímně litovat, dá se u ní vykecat smír. Pokud budete dost přesvědčivě předstírat posednutí démonem - nakoupíte černé čočky a za pomoci nějakého pokročilého CGI naaranžujete chrlení černého kouře, následované důvěryhodnou klasikou: "lásko? Co se stalo? Co se děje?" máte šanci spasit svůj vztah.

Důvod jedenáctý:

Jsou vyloženě rodinými typy - láska až za hrob, sounáležitost, pevný svazek - všechno vám dají jako by to bylo snad jejich životním posláním. Nebudou vás ale paradoxně nutit mít děti. Je to totiž moc nebezpečné. Zvlášť když jste pořád na cestách, pořád v nebezpečí. I když nejste. Ale jednou jistě budete - pravděpodobně jen co se narodí druhý syn.

Důvod dvanáctý:

Za všech okolností poznají dobrý alkohol. Zvláště pak whiskey. A taky dobře padnoucí sako. A vězte, že stačí tyto dvě propriety a můžete být klidně zarostlý, kulatý padesátník nevelkého vzrůstu a zvrhlých praktik, abyste ji sbalili. Navíc v tomto konkrétním případě můžete mít i toho psa.

Důvod Třináctý:

Závěrečný důvod paradoxně nehodlám udělat motivační, ale spíše stmelující, skoro až varovný. Milujte svoje fanynky, zvláště pak fanynky Supernatural. Pečujte o ně, buďte jim věrní a buďte jich hodni. Jinak vám to osolí.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Akai Akai | Web | 10. april 2015 at 17:06 | React

Fans are amazing people :) and I think Sam and Dean have a new monster to hunt dow, our dearest and beloved J.Bieber :)
Also, love the language change :)

2 Yaraki Yaraki | Web | 10. april 2015 at 17:46 | React

[1]: I told ya so :D and I also love it... just can't remember why I didn't do that much much earlier :D and what about the letters babe? Hope you're working on in :P

3 Akai Akai | Web | 10. april 2015 at 18:04 | React

Weeeell... I've learned a lot this week (4 bloody tests today) and now I'm at the ice stadium, cause there's Czech vs slovaks match and I'm working here but I've got awesome position, I just stand here and talk to the security guy and occasionally stick a red paper wristband around someone's wrist... It's quite fun but it's my freetime and I could definitely do sometimes else (like writing... Or learning again :/)

4 Yaraki Yaraki | Web | 10. april 2015 at 18:24 | React

[3]: hey that's a shame :( call me once you come back, babe :) and we can spit onto fertile activities together :D

5 Yaraki Yaraki | Web | 10. april 2015 at 18:26 | React

:D :D :D lolz
nice autocorrect - it changed my "free-time activities" into "fertile activities". Darn :D in my case it's almost the same but still - I rather call it free-time activities :D

6 Akai Akai | Web | 10. april 2015 at 18:36 | React

[5]: :D lol
HeHey, it's more fun now, no people coming so I went to the game and besides us leading 2:0, it's quite interesting and you don't get to watch the national team every day :)

7 Yaraki Yaraki | Web | 10. april 2015 at 18:47 | React

[6]: yeah, I can imagine that could be fine... after all I'm hungover as fuck today, so my judgement is quite shady today :D
and don't you have something to write letters on? I'm still so excited! I loved those last two and I'm really looking forward to the new one!!!! I wanna be in the story :D

8 Akai Akai | Web | 10. april 2015 at 18:50 | React

[7]: I have only my phone here and writing on that sucks... I'll try to write something in the evening

9 Yaraki Yaraki | Web | 10. april 2015 at 18:52 | React

[8]: You are so lame, mate :D but okay, I'll trust you and I'll wait for it :) and don't forget to call me once you come back home :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement