Ach ty hlubiny aneb nelez na 4chan, nelez na 4chan, nebo se z toho zblázníš

25. april 2015 at 4:30 | Yaraki |  Malůvky
A zase jsem nedodržela jedno předsevzetí...

[y] zóna 4chanu, to jsou vám vody hluboké, temné a nebezpečné. Ne, že by se člověk lekal toho porna jako takového, spíš nemůže jinak, než být dokonale zaskočen některými nápady a komentáři přítomných honičů.

Tak třeba žabomyší války Supernatural kolonky - destiel x wincest. Jedni za podpory postovaných obrázků tvrdí, že Destiel je nechutný, protože anděl, druzí, že Wincest je zvrácené incestní... no prostě Wincest. Je to jako pozorovat zápas sedmdesátileté wrestlerky s třínohou kozou. V bahně. A vše stejně dokonale zabíjí příchod nějaké proroka s Wincestiel obrázkem a se slovy "why not both?", který osazenstvu - kozám i wrestlerkám - stoprocentně zavře hubu.
Nebo příchod nějaké homofoba, to je taky vždycky vražda dne.


Já su tolerantní osoba, nepřikláním se ani k jednomu z táborů. Přesto jsem si pro vlastní tvorbu - jo, vidíte, konečně se dostávám k tématu tohoto článku (to je tak, když člověk začne o prasárnách) - vybrala pár neobvyklý, ale podle mě prostě žhavý jako sáně v létě. Sammy/Gadreel. Je tam všechno - korba, další korba, anděl, holý zadky... všechno jsem vám tam zodpovědně namalovala. Protože jsem v zásadě dobrej člověk. A taky tak trochu doufám, že mi pro tuto mou dobrotu už neodškrtne v anketě další "Stalinovu reinkarnaci"

Ale že se vracím k tomu 4chanu - neříkám, že jsem potřebovala vidět pár Bobby/Crowley. Taky netvrdím, že Dean v kozačkách s deseticentimetrovýma podpatkama a gif Samma v hodně hodně krátké sukýnce, natřásající se v rytmu rumby, je úplně můj šálek kávy. Srdce mi trhá i fakt, že ani na Impalu už se nepodívám jako dřív, po tom, co se v ní všechno odehrálo... ale tak dokud lidi nepostujou shota-Samma, svět je ještě v pořádku.

Jen je v něm málo Lucifer/Sammy a Sammy/Gadreel pairingu.

Takže tak. Abyste se pokochali, budete tuhle vzletnou věc muset otevřít - víte co, pohoršovat kolemjdoucí, to bych si nikdy neodpustila.

Varování:

Volila jsem pro větší názornost obrázkové. Pokud máte pocit, že existuje něco - týkající se následujících pojmů: Sam Winchester, Gadreel, yaoi - na co byste potenciálně zareagovali takto, neotevírejte tento článek.


Já vím, já vím, je to procítěný jak předvánoční nákupy...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Aki Mitsuko Aki Mitsuko | Web | 29. april 2015 at 20:31 | React

Jóoo, stará dobrá 4chan, tolik hodin života jsem nechala v těchto temných vodách :D .. Jinak ale vůbec netuším kdo jsou ti dva, ale i tak hodně dobrý, líbí se mi ty jejich těla >:3 a poloha.. a tak vůbec to všechno. You know. Muhehe. Jinak je to to bájné Supernatural, ne? Znám nějak hodně lidí, co to milujou a já vůbec nevim proč a jak a vo co jako jde :D To je to vážně tak dobré?

2 babirusa babirusa | Web | 29. april 2015 at 20:36 | React

[1]: Ó, děkuji ti... ale stejně - na atmosferično tvých obrázků to prostě nemá. Každopádně jo - bájné Supernatural je opravdu bájné - jinak se to asi popsat nedá. Je to jeden z těch seriálů, kterým se musíš poddat a nepřemýšlet o tom, jak moc reálné či nereálné to je a navíc se vážně nedá "naskočit" do děje jako do jedoucího vlaku, přesto pokud začneš od začátku a rozhodneš si to užít, jde o jeden z nejlepší seriálů co jsem kdy viděla. Beze srandy.
Dokonalé charaktery a rámcový příběh co dává smysl pět sérií? Holly Hell! Vážně to stojí za to, přísahám na svého bratra, luk a všechno yaoi světa. A jdu napsat recenzi - protože namotivovat starou dobrou Aki, to považuji za více než životní poslání :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement