Kapitánovo deník, nějaký další den ve Španělské metropoli, pyčo

11. april 2015 at 1:56 | Yaraki |  Kapitánův Deník
Taky jste si všimli, že poslední dobou plní úvodní stranu tohoto ponurého koutku internetů pořád jen Supernatural?

A že jsem nenapsala díl?
A že mě k tomu nutí v podstatě i domácí, kdykoli se mi zjeví ve vší své monstrózní démoničnosti za levým ramenem a zeptá se "proč kreslíš toho nahého chlapa a duhu?" ("Protože únorová si zdvořile zažádala o Sebastiana, tu starou mágskou piču?")

A že mi bylo do breku, když jsem vyslechla podrobný popis jedné z báječných party mé báječné party, na které jsem, světe div se, nebyla? A přestože oni se mi snažili nalhat, že chlastat v Madridu s random domorodci je jakože kůlový, nejde si nepovzdechnout nad tím, jak mi ti moji kikoti chybí.

Tu tíseň asi nejlépe vystihují zasuvací vrata obchodu s kosmetikou decentně se choulícím vedle vchodových dveří do mého požehnaného bydliště. Vždycky když se večer vracím nachcaná, první myšlenka, jež mě popadne, když vidím ty pečlivě zamčené, zarolované, železné dveře, je něco ve smyslu "a kurva, jsem v hajzlu, zamknuli mi vchod! Jak se teď dostanu dovnitř? Bože, nechci zvracet na chodník! Potřebuju postel... kruci, proč jsem nechala antibiotika na patře?! Teď se k nim nedostanu..." a to všechno prosím asi tak ve dvou vteřinách, než si uvědomím, že nejde o můj vchod ale pouze o onen výše zmíněný obchod a domů mám cestu volnou.

Sorry, že to opakuji, ale nechlastejte děti, skončíte jako já.

Jinak se mám ale veskrze dobře. Zvláště po dnešní konzervaci s Falem, kdy jsem se opět pohroužila do temných deeply deep hlubin svojí jakože-mysli a uvědomila si, že ač bych byla schopna napsat o svém stavu nějakou těžce-emo povídku, je mi vlastně veskrze skvěle.
A že absolutně nelituji návštěvy v cizině, ba naopak. Neuvěřitelně mě to donutilo sžít se sama se sebou, věnovat se tomu, co dělám nejradši, celkově se zklidnit a užívat si.

Tak například chlastat s prodavači růží a pro dobrý pocit z vlastní lidské sounáležitosti hlídat ožralou Hondurasanku, jež se do jednoho z výše uvedených kytkáristů zabouchla a doprovázet ji až na konečnou stanici metra, to člověk jen tak nezažije. Zvlášť, když na tu konečnou jedete autem. Autem těch chlapů. Co vám deset minut předtím vyznali lásku, pak vás nacpali na zadní sedačku Kii Sorento, aniž byste tušily, kde jste nebo kam jedete. A vy si nepamatujete jejich jména. A v podstatě ani to vlastní, protože máte temné tušení, že kdyby jste si jej vybavili, zjeví se odnikud váš vlastní rodný otecko a dá vám takovou facku, že se vám místo levé tváře utvoří ze vší té zhroucené hmoty černá díra.

Jak ale pravděpodobně tušíte, i tohle jsem přežila.
Myslím, že mám zaděláno na superschopnost - konkrétně - nesmrtelnost. Nebo alespoň nadlidské dostávání se z průserů. Kam se hrabe Wolverine.

Mimo to zítra mířím do Segovie s polákem, jež pro mne uronil slzu, neb jsem první žena shopná vyslovit jeho jméno - Šimon.
Docela se těším, opominu-li fakt (spíš fucked), že musím vstávat v šest. A překvapivě nespím, vzhledem k tomu, že vám tu obětavě smolím tenhle žurnál. Ale což, John Winchester taky smolil deníčky a jakej to byl skvělej táta... wait a second!!!

Nelze než uzavřít tradičním "Takže tak." Zítra asi dodám nějakou srdce(a kule)rvoucí storku o tom, jak jsem nesouložila v Segovii a jak nelituji dalšího neuvážlivého prozrazení této veletajné základny.

Žijte blaze a lovu zdar, negří.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Únorová Únorová | Email | Web | 11. april 2015 at 9:18 | React

Je mi to trapné se stále dokola jen opakovat, ale teď upřímně, závidím ti. :D Zbožnuju tvoje líčení tvých démonodenních zážitků a už se nemůžu dočkat, až předvedeš svého nahého Sebastiana s duhou :D
P.S.: Pokud to takhle půjde dál, stanu se závislou na tvém blogu. A to není dobré, to vůbec není dobré! (Muhaha)

2 Yaraki Yaraki | Web | 11. april 2015 at 23:40 | React

[1]: muahahahahah! To jsem rozhodně NIKDY neměla v plánu :D a neboj, už brzo bude, jen prostě nemám teď tolik času počmárávat...

3 Pandě Pandě | Web | 12. april 2015 at 18:15 | React

Souhlasím s Únorovou. Až na to, že už závislá jsem, jak víme. A Supernatural mě už taky dostal. Ještě dva díly a mám první sezonu za sebou. Začínám hromadit sůl. Slintám nad mačetama. No, víme. Ehm. Asi tak.

4 Yaraki Yaraki | Web | 12. april 2015 at 18:37 | React

[3]: Vítek mě bude jednou nenávidět, o tom jsem přesvědčená :D Such fandom, much sexy men, dat Winchesters, wow :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement