Nice try Satan, aneb jak jsem zas něco zjistila

16. april 2015 at 18:59 | Yaraki |  Stuff and Things
Jachachacha.

Tak jsem právě objevila zajímavý fakt, jež mne donutil pouvažovat nad mými pisatelskými výpotky in general.
Chloe O'Gallagher, nejnovější přírůstků do mnou vytvořeného bestiáře, je psychopatka. Nebo sériová vražedkyně. Nehodící se škrtněte.

Jinými slovy další charakter pokřivený jako záda starých žen a můj názor na rusáky dohromady.
A já si v posledním koutku střízlivé mysli říkám - what the Hell?!


Já vám nevím, jak je možný, že všechny ženský postavy, co jsem jim kdy vdechla život, mají buď serious daddy/war issues, nebo jsou to jednoduše bezskrupulní sadistky. Přitom já jsem přece ÚPLNĚ NORMÁLNÍ HOLČIČKA. Dopiče!

Vezmeme-li si to pěkně po pořádku...

Riveän Volavka, aneb ta prehistorická osoba stanuvší v čele povstání, jež nikdy nemělo šanci na úspěch, už jen z toho prostého důvodu, že milá Riveän nebyla tím, za koho se vydávala. Nalhala všem, že je "vyvolenou" z pradávného proroctví, neboť věděla, že poslední co svým lidem může dát, je smysluplná a motivovaná smrt - pošli by tak jako tak, tak proč ne se ctí. Poznávacími znaky tohoto trudného jedince byla expertní schopnost lhát s jakože dobrým účelem, brutusácké halušky na každodenním menu, abusive boyfriend/enemy a zoufalství a beznaděj v každičkém kroku. Jo a tragický osud +- sirotka.

Mitarashi Yaraki, tedy to něco, pod jehož přezdívkou se tu už léta prezentuji, byla jednadvacetiletá profesionální žoldačka a nukeninka, která prchala před spravedlostí do zapadákova, jež byl silně na spadnutí už dávno před jejím příchodem a každý si tam potají brousil kudlu na všechny přítomné (i nepřítomné). Poznávacími znaky byla permanentně zpruzelá nálada, nadměrné užívání návykových látek, nezávazný sex, abusive boyfriend, zoufalství a beznaděj z vlastní existence a tragický osud +- sirotka.

Sinéad Saoirsa O'Reilly, aneb ta mrňavá irská minda, jíž nejméně polovina z vás bůhvíproč zbožňuje, jest obsesivně po moci prahnoucí zahořklá svině, co se nezastaví absolutně před ničím aby dosáhla svého, nenávidí všechno a všechny a přestože má dar, jež by měl sloužit k léčení a ochraně, vrhá veškěrou energii do zběsilých souloží s oidipovským kriplem, co jí dřív nebo později vyklepe mozek z hlavy ušima. Poznávacími znaky budiž hromada návykových látek, nezávazný sex, super abusive idiot boyfriend, zoufalství a beznaděj v blaženém kombu s nenávistí a pomstychtivostí, další okénko pro nezávazný sex a nejmenovaného člena SS (skandinávští sadisti) a k všeobecnému překvapení tragický osud +- sirotka

Chloe O'Gallagher, další poloviční irka, jež se polovičně vrhá též do svého obvyklého vyžití - lovu monster/démonů/duchů... no znáte to "saving people, hunting things". Až na to, že Chloe je víc na to hunting things. And killing things. And "Oh my God the fresh blood on my hands is so damn sweet" things. Prostě řekněme, že ji naplňuje ten nádherně čistý pocit ze zabíjení. A tak. A že loví monstra? Je to řekněme snáze obhájitelné než porcovat na prvočástice civilisty.
Poznávacími znaky budiž obsesivní touha zabíjet, hlad po krvi, nezávazný sex, jakási sociální vyhořelost, tragický osud +- sirotka zkloubený s nenávistí k vlastní rodině (tentokráte však neopodstatněnou), decentní kupička omamných látek, o chlapech radši ani nezačínat, and thrill of hunt, of course.Chrmpf... A já se ptám, Ó velký Embře, co je se mnou špatně? A co vyroste z vás s takovouhle výchovou?! A především - kde se to ve mě berou ty záplavy kulervoucích utrpeníček?


No kdyby nic, budete mít otrlá játra.
A to chceš, protože takový játra, no kdo to dneska má, že.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement