Tak nám začala nová řada Hry o Trůny, Ferdinande

15. april 2015 at 17:30 | Yaraki |  Videookénko
Můj požehnaný a všeobjímajícný názor na Hru o Trůny už pravděpodobně znáte - ve zkratce - první tři knihy jsou skvělé, čtivé, napínavé, uchvacující, děj pomilování hodný. Čtvrtá a pátá kniha už poněkud strhává hrdličky z oblohy a rozbíjí předchozí dojem. Upřímně dočetla jsem je jen pro samotný děj, jen ze zájmu o zúčastněné nebožáky. Naději upírám ku knize šesté a vřele se modlím ke všem známým archandělům, aby byla stejně dobrá jako úvodní tři díly.

Seriál je super, přestože pro mě není žádnou modlou a asi ani nikdy nebude, zvláště po tom, co scénáristi zařízli i ty, jež říznout vůbec nemuseli a některé mé oblíbence pro jistotu neuvedli vůbec.
Hlavním důvodem je asi fakt, že já mám ráda lidi a jejich životní příběhy a poslední dobou mám pocit, že Hra o Trůny je opravdu jen politický bojem o království, které je mi ale víceméně u prdele a jednoduše mi chybí nějaký prostý hrdina, s nímž bych mohla všechny útrapy sdílet.

Navíc jsem odkojená na Pánovi Prstenů, který pro mne zůstane onou fantasy modlou asi navěky věků a ani GoTko ho z pomyslného trůnu nevytlačí, ani kdyby šestý díl ASoIaF napsal sám Tolkien.


Přesto, ač mi to teď, jak vás znám, negří, neuvěříte, mám Game of Thrones moc ráda v psané i seriálové pobodě a na pátou season jsem se vyloženě těšila. Jak se povedla? O tom až jindy.

Dneska jsem se rozhodla přidat jedno přeepické video, k němuž mě samozřejmě dokopala moje lil' sis Akai, a já si u jeho sledování během záchvatů smíchu uvědomila, že přesně ono v klipu prezentované chování a přimrzlý výraz ve tváři je důvodem, proč nesnáším seriálového Jona Snowa.
Jakože vážně, co na něm všichni vidíte? Vždyť vypadá, jak kdyby už od season one permanentně žvejkal žábu. Mor na něj, na bastarda.

Ale tady je kdyby nic tak vtipnej, so enjoy, negří a žijte blaze.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement