Kapitánův deník, den povážlivě se blížící stovce, aneb deep thoughts and shit

19. may 2015 at 2:14 | Yaraki |  Kapitánův Deník
Tak jsem byla u Alexe.

Jo, jsem slabá. Morálně, duševně, tělesně. Tělesně zvlášť. Už se nemůžu dočkat, až zas popadnu luk, vylezu na strom, osedlám koně a nakopu pár fanatzáckejch prdelí nemytejch.

A musím upřímě říci, že ono posezení s filmem, popcornem a dvojníkem Skandinávského Vořecha bylo fajn - stejně jako vidět den na to Szymona a zajít s ním na koncert kubánského jazzu (grandiózní zážitek mimochodem) a ohňostroj vrámci závěru San Isidro festivalu. Jinak jsem si opět ověřila, že rumunština i polština jsou fakt docela kůlový jazyky a to i tehdy, není-li vám v nich něco šeptáno do ouška během nejmenovaných aktů, ale prostě jimi někdo nevinně hovoří o počasí. A taky mají rumuni dobrej vkus na vybírání filmů a dělání popkornu. A taky na holky, samozřejmě.

Jinak musím posmutnělě říci, že se vlastně nic mo dalšího neudálo - pořád jen předstírám učení a trávím každý možný i nemožný okamžik konverzacemi s Akai v Costa cafe. Mají dobrou wifinu a kafe, což je kombinace přímo kanonizace hodná. Vlastně jsem tam tak často, že už mi vystavili věrnostní kartičku s 15% procentní slevou a "iced latte grande" mi míchají, jen se objevím ve dveřích.
Vlastně když jsme tady u těchto našich zběsilých skype-keců, včera jsme s Akai měli asi první HÁDKU v životě. Žádná Itálie, nebojte, ale šli jsme do sebe takřka na krev pro koho jiného než pro Daredevila. Každá z nás má maličko odlišný názor na ústředního villaina Wilsona Fiska, což nám prostě nedá spát. Mě primárně protože vím, že Akai má pravdu, když říká: "mate, I know you for far too long. Always, when somebody's hurting some guy you would love to have sex with, you are crazy-mad at him even if he was a Jesus Christ or something."

Ségra, nemůžu než to neuznat... a když jsme u toho, kdyby dával Ježíš Charliemu do zubů tak mocně, jako Wilson, vymyslela bych stroj času jen proto, abych mohla být tím zarputilým římským vojákem, co se výše zmíněnému Božímu synovi vrtal v pohrudnici.

Anyways... Daredevila jsem dokoukala asi před hodinou a nemohu než směle prohlásit - je to naprosto neuvěřitelně skvělej seriál, skoro bych až řekla nejlepší, co jsem kdy viděla. A Charlieho Coxe tímto výsostně prohlašuji jedním z těch chlapů, co bych je píchala i sto let po smrti naložený ve formaldehydu.


Za další se trošku začínám báti testů, Falangova příjezdu (heh... Fal přijede. Nerada bych se do toho tématu moc zamotávala, ale som jakési nervózná, bo to znamená, že budu muset souložit a právě si nejsem jistá, jestli se mi chce. (Malá nápověda: za střízliva se mi nechce nikdy) A tak celkově je to divný - neříkám, kdyby mi mých kikotů přijela kupa, ale takhle sám Fal... to pak prostě zavání nepravdivou divností a Itami se mi směje. A to jí kazí morálku, na níž dbám už dlouhá léta. Jako samozřejmě, že budu moc ráda když se KVŮLI MĚ potáhne do Špánělska, ale trochu se bojím, že nejsem dost dobrý průvodce a že si nebude připadat při odjezdu dost "satisfied" a že to prostě bude celý blbý. Kvůli mě a... zamotala jsem se do toho, že?) a též se bojím trochu svého odjezdu a všeho toho popisování všem svým pokrevně a duševně spřízněným osobám, cože jsem tu vlastně (ne)dělala celé ty čtyři měsíce - z duše mi mluví následující obrázek:


Až na to, že já byla víceméně na prášky i při příjezdu, tudíž to nebude tak markantní rozdíl jako na přiložené ilustraci.

Jak jsem řekla, není už moc o čem psát, všechno se zase ustálilo v hladině poklidného příjemna a pseudostudia, takže mimo jiné druhy prokrastinace mám třeba čas číst 9gag. Upřímně navedl mě k tomu zase výše uvedený Saša, když jsem po pár sklenkách jäggera s redbullem prohlásila něco jako "that's cause I'm a generous God" (což je jedno tradiční meme) a týpek se hned chytl, že zná taky 9gag a tím pádem jsme si asi souzeni a Vesmír si přeje, ba co víc, předurčil nás k odchodu do toho motelu vedle.
Reasonable reason as fuck.

Anyways, na 9gagu jsem se posléze pro tu nostalgii stavila a co na mě nevybaflo:


Dat bromance thou!
Aneb další důkaz, že Sebastiana všichni chtějí, je věčný a všudypřítomný. Což by samozřejmě věděli, kdyby četli ALP.

Mimo to jsem také u Embř na tumblru objevila následující stránku a ač jsem byla zprvu skeptická, jak je mým oblíbeným zvykem, zvláštním způsobem mě to donutilo usmát se nad svým vlastním trudným osudem. A to by měl člověk ocenit vždycky, ne? Jedná se o projekt, jež by měl lidem pomáhat s úzkostí. Jasně, individuálno je neochvějné, takže vám nebudu nic cpát a ani nic nečekejte, ale mě to pomohlo. Možná právě protože jsem nic nečekala. A hlavně je to takovým tím milým způsobem zajímavý.


A kdyby ani to nestačilo, tady máte ode mě - Hustokrálovny všech Nosorožců a Milly Jovovich - jednoho mého malinkatého, roztomilého poddaného (Upozorňuji, než nastanou libovolné dotazy, že je z tý nosorožčí části mých poddaných, ne z tý Jovovichovitý)

Mimo to to také docela trefně vypovídá o mé vlastní tělesné stavbě a fyzickému vzhledu, kdyby se někdo z místních jakože ptal.

Žijte blaze a drogy berte v rozumné míře a hlavně je nedistribuujte dále.
Charlie vás vidí... ehr... slyší.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Itami Itami | 20. may 2015 at 17:56 | React

Já se nesměju, já se jen mile usmívám ^^
A užij si to tam, dokud můžeš, je jedno jak, hlavně aby to bavilo tebe a tys byla spokojená ;) :)

2 babirusa babirusa | 20. may 2015 at 18:25 | React

[1]: to je věc ošemetná - víš jak to mám s tím užíváním :D ale díky, dítě moje :D

3 stuprum stuprum | Web | 20. may 2015 at 23:39 | React

Podléháš, ale to nevadí, aspoň jsou Sašové blažení. :D

Coxe bych přece každý uvítal v posteli, je hot jak cucflek... ale jak schytává rány, fakt vypadá hůř a bidnějc než morče, které dostává 50 voltů do žil. :D

4 babirusa babirusa | 20. may 2015 at 23:48 | React

[3]: přesně proto to dělám :D
o tom to právě je - je drsnej, ale fluffy - ideáůní kombinace... a brit - což se taky počítá. Vlastně na něm nacházím jedinou vadu a tu je, že se mnou právě teď nespí :D

5 proste-panda proste-panda | Web | 23. may 2015 at 10:21 | React

Ségra, až ty si jednou uvědomíš, že tvá nálada a duševní stav a rozhodováná chcidát/nechcidát naprosto NEZÁVISÍ na jiných lidech ale jen a pouze na tobě, tak dojdeš ke spokojenosti.... Takové té, která nezmizí po hodinách nebo po špatným kafi. :D

6 proste-panda proste-panda | Web | 23. may 2015 at 10:23 | React

Jo, a napiš mi, jestli tvůj den a hodina tvého příletu platí :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement