Bestiář - Iwan Rheon

11. june 2015 at 14:34 | Yaraki |  Bestiář
Ne, že bych stíhala.
Ne, že bych neměla kocovinu.
Ne, že bych neměla jako vždycky na práci něco důležitého.

Ale Iwan Rheon... ten má prostě vždycky přednost.

Jasně, čekali jste Skandinávskýho Vořecha aka Weiner Soldiera. Jenže (začínám být na to slovo skoro háklivá).
Alex byl sice fajn partie, ale víte co, skotská epizoda mého života je přeci jen méně vzdálená a více řekněmě "naplňující". Toliko z dvosmyslů - prostě myslím na Ramsayho Boltona.

Nemluvě o tom, že následujícího typa lowískuje i Marťa a to je prostě něco nevídaného - doposud jsme se nikdy neshodly na "kráse a přitažlivosti" herce, nebo snad reálného člověka (možná proto jsme tak dobré kamarádky). A je hebkej.

PŘÍPAD DRUHÝ


Koho že to máme v merku: Iwan Rheon (a čte se to "Iu-an Ray-won", negři) Teda většinou bez těch negrů.Nejčastěji používaná oslovení: Milouš II., Ramsay Hebouš (a spousta dalších infantilních vzdechů, ozývajíích se z mého pokojíčku), Ajví
Národnost: velšan (Cardiff)
Odkud ho známe: Misfits, Game of Thrones, Vicious, plus všechny jeho požehnané songy

Proč patří na čestnou nástěnku: rajcují mě záporáci - to všichni víte. A nade všemi těmi Saurony a Volemorty stojí Ramsay Bolton - v knize je trošku suše psychicky nemocným tyranem, na plátně mu ovšem Ajví vdechl doslova duši. Ta postava mě baví - stejně jako všechny jeho ostatní charaktery. Nejkrásnější na tom ale je, jak zábavný a milý člověk se z něj klube na interview a když zpívá - žádný psychopat, žádný outsider - prostě sekáč kombajňák. A je z Walesu. Což opisem znamená, že umí velšsky (když šel hrát do Misfits ani jinak neuměl) - když ho slyším říkat to jejich "chrchchch", doslova se roztíkám.

Nejvíc uchvacující vlastnost: Ty bílý oči! Ach Bože, Ježíši, co jsi to kurva zase vyrobil?! A když se směje, čověk se ho bojí. A to je prostě omňomňom. A ta schopnost tvářit se hebce a být někdo úplně jiný... aáaáaáaáaá. Jinými slovy je skvělý herec. A s bílýma očima.

Jediná nepopřitelná záporná vlastnost: přítelkyně...Závěrečné hodnocení: pro zvrácené chvění, jež ve mě vyvolává ještě zvrácenější Ramsay Bolton, stejně jako pro všechny ty hebké charaktery typu Simon, uděluji "Ajvímu" celých 9,5 Yarakiných spodniček z 10 možných. Plus bonusovou a zcela nevídanou možnost tu "ustřiženou devětapůltou polovinu spodničky" ze mě za zvuků Theonovým trhaných nehtů okamžitě servat. Hned. Teď. Prosím.
 

2 people judged this article.

Comments

1 stuprum stuprum | Web | 12. june 2015 at 3:33 | React

Taky miluju Iwana. :D

2 Illandris Illandris | Web | 14. june 2015 at 15:54 | React

Z té postavy mám pořád rozporuplné pocity. Někdy mě nehorázně štve a někdy mě fascinuje. Ale jeho představitel je teda rozhodně sekáč nebo teda hebouš:D Kam se na něj hrabe představitel Jona Snowa:)

3 Elis Elis | Web | 16. june 2015 at 16:23 | React

To nejde přehlédnout, je to sexy chlap...

4 KIRAcevy KIRAcevy | Email | Web | 9. july 2018 at 18:02 | React

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that fluid does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/feet-swelling-after-pregnancy-how-to-deal-with-this-issue>feet swelling after pregnancy</a>

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.